O AUTORCE

Milena (*1981)

...vyrůstala na venkově obklopeném loukami a voňavými lesy Lužických hor. Svou duší je introvert, který miluje ticho, klid a rodinnou pohodu. Často je zamyšlená, ráda se vrací do přírody svého dětství a toulá se lesem po kamenných cestičkách. Každý večer si vychutnává hořkou čokoládu a nikdy neodmítne vanilkovou zmrzlinu :-) Vystudovala ekonomii, ale neskutečně ji baví něco tvořit, těšit se z hmotného výsledku a z radosti ostatních.

Mia a její zapletené příběhy

...s Kristovými léty vstoupila do života Mileny a obrátila jej naruby. Povahou je extrovert, myšlenkami létá v oblacích a naplno si užívá okamžiky přítomnosti. Každý den si najde důvod se smát a jakmile má příležitost, vyběhne do přírody a rozpustí tam všechny své starosti. Ve volném čase rozplétá klubíčka vzácných přízí do podoby lehoučkých krajkových šálů pro křehké romantické bytosti. V každém z nich jsou zapleteny tajné příběhy a nejkrásnější vzpomínky.

Proč značka Debonaire...

Debonaire je anglické slovíčko pocházející z francouzštiny a znamená v překladu "šarmantní, noblesní a okouzlující". Značku jsme založily a zaregistrovaly s mojí sestrou pro naše tylové sukně. Nyní patří luxusním ručně pleteným šálům, krajkám a dalším slavnostním doplňkům, které naleznete v mojí nabídce.

------

---její oblíbená barva - uklidňující levandulová---

---oblíbené květiny - růžové pivoňky---

---všudypřítomná a lehká jako vánek - vůně, do které se obléká---

---příběh lásky, který ji vzal za srdce---

---miluje babí léto pro jeho barvy a inspirace---


--od narození ji provází dvě znamení--

---věří ve splnění malých i velkých životních přání---

---sní o kapce štěstí z ranní rosy---

---o dětech, co běhají bosy---

------

  O čem Mia snila, se jí splnilo :-)

Syn Ondřej (*2010) se dočkal brášky Mikeše (*2018)


Zdroje fotografií: www.pinterest.com a vlastní fotogalerie, verše Aneta Langerová Na radosti