POŠTOVNÉ ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 2.000 KČ

DĚTSKÁ TANEČNÍ SUKNĚ FIALOVÁ

DĚTSKÁ TANEČNÍ SUKNĚ FIALOVÁ

DĚTSKÁ TANEČNÍ SUKNĚ FIALOVÁ


  • 375,- Kč

Dostupné možnosti

POŠTOVNÉ ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 2.000 KČ

Cena sukně se pohybuje od 375 Kč do 735 Kč v závislosti na zvolené délce. Výchozí cena odpovídá délce sukně na fotografii.

Sukně vzniká v rukodělné dílně, kde se výrobku věnujeme s vysokou pečlivostí od konstrukce střihu, nastřihnutí, ušití až finální zabalení. Každý výrobek je originál, neboť byl zhotoven přímo na míry zákaznice.

ČESKÝ VÝROBEK

Modely zhotovujeme na zadané míry zákazníka obratem po přijetí objednávky. Vyrobíme a expedujeme zpravidla do 2 - 4 pracovních dnů.

Elastická sukně je vhodná nejen na sport (krasobruslení, gymnastika, tanec, aerobic, tenis, zumba apod.), ale i na běžné nošení např. k legínkám.

Barva: tmavěfialová + černá krajka

NOVINKA - možnost zhotovit ve třpytivé fialové barvě:

Materiál: elastický lesklý úplet (materiál drží svůj tvar, nevytahuje se, není třeba žehlit, nepřiléhá na silonky, neelektrizuje, pevný kvalitní materiál s příměsí elastického vlákna Lycra, snadná údržba - návod přikládáme k výrobku)

Provedení:

Všechny elastické švy na sukni jsou dvakrát sešité pro zajištění pevnosti a odolnosti.

Délku sukně vyberte z nabízených variant. Na fotografii délka 20 + 5 cm pas.

Jednovrstvá sukně, dolní okraj lemovaný krajkou.


Velikost: zhotovíme na míru, vlastní přesné míry lze napsat do poznámek k objednávce

Obvod v místě nošení = obvod, kde se sukýnka nosí - zpravidla se nosí pozasezná o něco níže v úrovni kyčlí. Pokud bude holčička nosit sukýnku přímo v pase, budou se obvody shodovat.


Tento produkt je naším výrobkem. Je nositelem registrované obchodní značky Debonaire a ochranné známky Lužických hor a Máchova kraje.

POŠTOVNÉ ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 2.000 KČ